Bobby Burger

  1. Strona główna
  2. Gastronomia
  3. Bobby Burger
Bobby Burger

Bobby Burger

Bobby Burger to pierwsza i największa polska sieć burgerowni. To marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych sześciu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca 17 polskich miast, w których funkcjonuje obecnie 38 lokali sieci – a ich liczba stale wzrasta!

Wszystkie lokale sieci Bobby Burger utrzymane są w spójnym klimacie, jednocześnie każdy z nich nawiązuje do charakteru danego miasta. W przypadku burgerowni w centrum handlowym Avenida lokalnym akcentem jest mural zaprojektowany i wykonany przez poznańską artystkę Alicję Białą, której prace zdobią ściany nie tylko w Polsce, ale także m.in. w Meksyku, Portugalii czy USA. Jest to mural inspirowany miastem Poznań.

Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. W ofercie lokalu sieci Bobby Burger, poza kultowymi burgerami 100% wołowina, znajdziemy burgery drobiowe i aż 4 pozycje wegetariańskie. Nowe wrażenia smakowe zapewnia zmieniane co 3 miesiące menu sezonowe. Aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów, Bobby Burger wprowadził także bezglutenowy wariant bułki oraz możliwość modyfikowania składników – od serów, po sosy, warzywa i kotlety. W menu dostępne są również m.in. frytki z autorską przyprawą, kawa z ekspresu kolbowego czy lemoniada.

Co ważne, dzięki nowej aplikacji mobilnej klienci sieci Bobby Burger mogą zamówić ulubionego burgera z dowozem do wskazanego miejsca lub odbiorem w lokalu. Dodatkowo za każde zamówienie otrzymują punkty, które mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody – wybrane produkty i całe zestawy! W aplikacji są również na bieżąco aktualizowane informacje o burgerach dostępnych w najlepszych cenach i najbliższych wydarzeniach organizowanych w lokalach Bobby Burger.

Center Map