Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Lifestyle
  3. Karta podarunkowa

Szukasz doskonałego upominku?

Drodzy klienci,
w związku z wyjątkową sytuacją w naszym kraju funkcjonowanie centrów handlowych w całej Polsce uległo ograniczeniu, dlatego prosimy o sprawdzenie terminu ważności kart podarunkowych.

Jeśli karta traci ważność po 14 marca do czasu wznowienia działalności wszystkich sklepów w galeriach, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 22 490 69 23 lub o wysłanie wiadomości e-mail na adres karta@emlpayments.com, aby przedłużyć ważność karty.

Stan środków na karcie można sprawdzić na stronie https://galerialodzka.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo lub pod numerami Biura Obsługi Klienta 22 490 69 23.


Pozdrawiamy Was serdecznie
zespół Galerii Łódzkiej

_____________________________________

Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową Galerii Łódzkiej, która pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru. Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

Czym jest karta podarunkowa?

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

Jak to działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Galerii Łódzkiej. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu).

Gdzie kupić kartę?

Kartę można nabyć w punkcie informacji Galerii Łódzkiej na poziomie 0, biurze parkingu na poziomie +2. lub przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość zasilenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić: