Nowi najemcy

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Nowi najemcy

Wydarzenie

Nowi najemcy

Galeria Łódzka
9.12.2020

Drodzy Klienci,

w nowym roku zadbaliśmy o to, aby wasze zakupy były jeszcze bardziej ekscytujące! W naszym centrum zagościły kolejne dwie marki klasy światowej. Ale to nie koniec niespodzianek. W znanych wam już dobrze salonach zaszły... niemałe zmiany.

Wielbicieli mody zapraszamy do powiększonego salonu Reserved, który zachwyca wystrojem. Tu każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie i bliskich. Jeszcze więcej przestrzeni na modne ubrania i dodatki doskonale prezentujące się w każdych okolicznościach.

Następna nowość to przeniesienie salonu Mohito na poziom 0. Swoje kolekcje ta marka modowa adresuje do nowoczesnych kobiet, lubiących odważny look. W stylizacjach Mohito zdecydowanie można zabłysnąć podczas spotkań z rodziną, przyjaciółmi czy w pracy.

Sklep X-KOM, z szeroką ofertą sprzętu elektronicznego, to gratka dla fanów nowych technologii. Tutaj znajdą akcesoria, komputery i gadżety dla siebie zarówno zapaleni gamerzy, jak i „białe kołnierzyki”.

Zadebituowała u nas również marka Action, która porwie wszystkich zróżnicowanym asortymentem – w ofercie sklepu znajduje się ponad 6 tysięcy produktów: od fantazyjnych dekoracji wnętrz, przez kosmetyki pielęgnacyjne, artykuły dla domu, po gadżety dla pupili.

Słowem – najwyższa pora na zakupy :)

 

Lokalizacja salonów:

  • Action – poziom -1
  • Mohito – poziom 0
  • Reserved – poziom 0
  • X-KOM – poziom +1

 

Zapraszamy!

  

Dojazd

Trasa